Voila Dijital Kartvizit Nedir?

Voila Card, hiçbir uygulamaya gerek olmadan bilgilerinizi karşınızdakinin telefonuna dokunarak aktarabildiğiniz akıllı bir kartvizittir. Kartvizit kullanan herkes Voila'yı kullanabilir. Voila kullanıcıları bir daha kartvizit bastırmaya gerek duymaz. Kartvizitim bitti mi diye düşünmezler. Voila kullanıcıları değiştirdikleri bilgilerini kartvizitlerinde sürekli olarak güncel tutabilirler. Sosyal medya hesaplarını Voila kartlarına entegre edebilirler. Sıklıkla paylaşılan iletişim ve şirket bilgilerini ve portfolyolarını tek dokunuşla karşılarındakinin telefonuna aktarabilirler.

 

Dijital Kartvizit Kullanmanın Avantajları Neler?

 

  • Çok sayıda fiziksel kartvizit bastırmadan doğa dostu bir seçim yapmış olursunuz.
  • İstediğiniz an kartvizit üzerinde bilgi değişikliği gerçekleştirebilir, bu sayede bilgilerinizi güncel tutabilirsiniz.
  • Yanınızda birden fazla sayıda fiziksel kartvizit taşımanıza gerek kalmaz.
  • Teknolojiye olan yakınlığınız ve prestijiniz hızla artış gösterir.
  • Çağın gereksinimlerine uygun şekilde hazırlanmış, temassız bir kartvizit sahibi olmuş olursunuz.

 

Dijital Kartvizit Nasıl Oluşturuldu?

NFC teknolojisi ile üretilen fiziksel kartvizitlerin aksine çok sayıda avantajı kısa süre içerisinde kullanıcısına ulaştıran dijital kartvizitler, temassız özelliği sayesinde bilgilerinizi tek dokunuşla karşınızdakinin telefonuna aktarmanızı sağlar.

İçerisinde NFC teknolojisinin kullanılarak üretildiği bir çipe sahip olan bu kartvizit, iletişim bilgilerinizi ne zaman paylaşmak isterseniz yalnızca dijital kartvizitinizi yaklaştırarak ya da QR kodu okutarak bu işlemi gerçekleştirebileceğiniz işlevsel bir deneyim sunar.