Her temel ihtiyacı karşılayacak uygulamalarımızın olduğu bu yeni teknoloji çağında, dijital kartvizit kullanımı artık bir gereklilik haline geldi.  Endüstri alanı fark etmeksizin çalışanların iletişim kanallarını efektif ve işlevsel kullanmaları için kullanılacak araç ve uygulamalar, tüm diğer öğeler gibi dijital dönüşüme ve teknolojinin iş hayatına en üst düzeyde entegre olduğu çağımıza uygun olmalı. Müşteri ilişkilerinin yakın ve yoğun deneyimlerle şekillendiği turizm sektörü için de bu gereklilikler farklılık taşımıyor. Turizm sektörü çalışanları dijital kartvizit sahibi olarak, rakiplerinin bir adım önüne geçme fırsatlarının yanı sıra müşteri ilişkilerini de kuvvetlendirme fırsatı yakalayabilirler.  

 

Kişiselleştirilmiş dijital kartvizitlere sahip otel personeli, karşılarında iletişim kurdukları kişilerde profesyonel ve prestijli bir izlenim bırakırlar. Bu sayede misafirler kendilerini sadece güvende hissetmekle kalmaz, aynı zamanda kendilerine ve taleplerine öncelik verileceğini bilirler. Dijital kartvizite sahip olmak personeli daha güvenilir kılacağından, müşteriler kendilerine sağlıklı ve üst düzeyde bir hizmet verileceğinden emin olacaklardır.

 

Pazar değerinizi artırmak için, başlangıçta bir pazar görünürlüğüne ihtiyacınız var. Günümüzde birçok yönetici, konuklardan iyi çevrimiçi değerlendirmeler yazmalarını beklerken, her dakikasını misafirin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğundan emin olmak için harcayan görevli personelin müşteriyle kurduğu saygın ilişki ve kaliteli hizmet, bu değerlendirmelerin nasıl şekilleneceğini belirliyor. Konukseverliği ve hizmet niteliğini tatmin edici bulan müşteriler, kurum hakkındaki fikirlerini ve gözlemlerini çevrimiçi olarak paylaşmaktan çekinmiyorlar. Dijital Kartvizit kullanan turizm şirketleri geniş bir müşteri yelpazesiyle iletişim halinde kalmanın ve bağ kurmanın en yenilikçi ve etkili halini deneyimliyorlar. Dijital kartvizit kullanan otel personeli, performansa dayalı çalışma sistemlerinde daha çok çalışmak ve ellerinden gelenin en iyisini vermek için daha fazla efor harcayarak müşteri deneyimini geliştirmenin yanı sıra kurum kültürünü de sağlamlaştırıyor. Bu olgu, turizm sektörü çalışanları arasında bir sorumluluk duygusu ve kapsayıcılık dahi sağlayacaktır.

 

Otel çalışanları diğer sektörlere nazaran genel olarak daha fazla insanla tanışma deneyimi yaşıyor. Bu da otelinizi tanıtmak için daha fazla potansiyele sahip olmak anlamına geliyor. İş detaylarına kalite katan ne kadar çok unsur bulunursa, bu marka değerinizi artırmak ve organik olarak tanıtım etkinizi yükseltmek için o kadar iyidir. Kurumunuzda dijital kartvizit kullanımını tercih ederek ve yaygınlaştırarak,  hem işinizi büyütebilir hem de çalışanlarınıza katkılarından dolayı değerli ve prestijli olduklarını hissettirebilirsiniz.

 

Bu ayrıcalıktan faydalanmaya hemen başlamak için tıklayın.